KAR
Mop elektryczny KARCHER FC 7 Plus
1 485,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ produktu | Mop elektryczny |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 0,4 l |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,2 l |
Zawartość opakowania
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Waga (bez osprzętu) | 4,3 kg |
| Wysokość produktu | 1210 mm |
Moc
| Napięcie baterii | 25 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas pracy | 45 min |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 2,85 Ah |
Ergonomia
| Samoczyszczący | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 8,2 kg |
Wydajność
| Poziom hałasu | 59 dB |
| Powierzchnia możliwa do wyczyszczenia za jednorazowym naładowaniem baterii | 175 m² |
| Rodzaj czyszczenia | Na mokro |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].