KAR
Mop Elektryczny KARCHER FC8 Smart Signature
2 393,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Czas pracy | 60 min |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pojemność baterii | 2,85 Ah |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
Konstrukcja
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 0,4 l |
| Liczba zbiorników na wodę | 2 |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,4 l |
| Kolor produktu | Żółty |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Elektryczna miotła |
| Kolor produktu | Srebrny |
Wydajność
| Czyszczenie powierzchni | Dachówka |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Wbudowane oświetlenie LED | Tak |
| Szerokość robocza (standard szczotki) | 30 cm |
| Rodzaj czyszczenia | Na mokro |
| Powierzchnia możliwa do wyczyszczenia za jednorazowym naładowaniem baterii | 230 m² |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Poziom hałasu | 59 dB |
Zawartość opakowania
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka obrotowa |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka czyszcząca |
| Stacja parkingowa | Tak |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 8,74 kg |
| Szerokość opakowania | 799 mm |
| Głębokość opakowania | 506 mm |
| Wysokość opakowania | 334 mm |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Wysokość produktu | 1210 mm |
| Waga produktu | 4,3 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].