KAR
Mop elektryczny KARCHER FCV 2 Natural N
1 085,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Moc
| Napięcie baterii | 21,6 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas ładowania | 2,4 godz |
| Czas pracy | 25 min |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Maksymalna moc wejściowa | 160 W |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1138 mm |
| Szerokość produktu | 268 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Waga (bez osprzętu) | 3,6 kg |
Zawartość opakowania
| Podstawa ładująca | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Uniwersalna szczotka |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka czyszcząca |
Konstrukcja
| Kształt pędzla | Prostokątny |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kolor produktu | Biały |
Ergonomia
| Sterowanie uchwytu | Tak |
| Łatwy do opróżnienia pojemnik | Tak |
Cechy
| Schowek na akcesoria | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 8,4 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].