KAR
Mop elektryczny z funkcją odkurzania KARCHER FCV 3 Extra+ - 1.056-126.0
1 864,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Czas schnięcia podłogi (min) | 2 min |
| Szerokość robocza wałka | 240 mm |
| Tryb standardowy | Tak |
| Wydajność robocza | 130 m² |
| Tryb samooczyszczania | Tak |
| Tryb mocy | Tak |
| Wskaźnik poziomu napełnienia zbiornika na brudną wodę | Tak |
| Rodzaj silnika | Silnik szczotkowy |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Tryb suchy | Tak |
Zawartość opakowania
| Szczotka dołączona | Tak |
| Stacja ładująca w zestawie | Tak |
| Wałek Pure!Roll | 2 |
| Detergent | Uniwersalny środek czyszczący RM 536 500 ml |
| Filtr gąbkowy | Tak |
Konstrukcja
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Koła transportowe | Tak |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 0,8 l |
| Liczba zbiorników na wodę | 2 |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,42 l |
| Typ produktu | Odkurzacz stojący 3 w 1 |
| Kolor produktu | Biały |
Waga i rozmiary
| Waga (bez osprzętu) | 3,8 kg |
| Szerokość produktu | 268 mm |
| Wysokość produktu | 1138 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
Moc
| Czas pracy na baterii | 0,5 h |
| Maksymalna moc wejściowa | 160 W |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Napięcie baterii | 21,6 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].