BDE
Mop parowy FSMH1321 Black+Decker
495,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Ciśnienie | 5 bar |
| Długość przewodu | 6 m |
| Model | Mop parowy |
| Pojemność | 0,5 l |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Niebieski |
Zawartość opakowania
| Ilość nakładek na mopy | 2 szt. |
| Dysza szczelinowa | Tak |
| Końcówka do czyszczenia okien | Tak |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Szczotka | Tak |
Wydajność
| Czas pracy | 20 min |
| Funkcja odwapniania | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Czas rozgrzewania | 15 s |
Moc
| Moc | 1300 W |
Ergonomia
| Wskaźnik poziomu wody | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].