KAR
Mop parowy KARCHER KST 2 Upright - 1.513-590.0
502,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,54 kg |
| Szerokość produktu | 314 mm |
| Wysokość produktu | 1185 mm |
| Głębokość produktu | 168 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,08 kg |
Konstrukcja
| Model | Pionowa myjka parowa |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Pojemność | 0,4 l |
| Kolor produktu | Biały |
Moc
| Moc | 1600 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220/240 V |
Wydajność
| Funkcja odwapniania | Tak |
| Regulowana para | Tak |
| Czas rozgrzewania | 30 s |
Zawartość opakowania
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Nasadka do podłogi | Tak |
| Wymienny filtr | Tak |
Ergonomia
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Długość kabla | 5 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].