KAR
Mop parowy KARCHER SC 1 Upright
335,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 1300 W |
Zawartość opakowania
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
Konstrukcja
| Pojemność | 0,2 l |
| Model | Mop parowy |
| Długość przewodu | 5 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 314 mm |
| Szerokość produktu | 147 mm |
| Wysokość produktu | 1197 mm |
| Waga produktu | 2,1 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,2 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używać tylko zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Podczas napełniania zbiornika wodą upewnić się, że urządzenie jest wyłączone i ostudzone. |
| Ostrzeżenia | Nigdy nie kierować strumienia pary bezpośrednio na ludzi, zwierzęta ani przedmioty podatne na uszkodzenia przez parę. |
Ergonomia
| Napełnianie w dowolnej chwili | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
Wydajność
| Zawór bezpieczeństwa | Tak |
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 30 m²/h |
| Czas rozgrzewania | 30 s |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].