RZO
Motor elektryczny dla dzieci Razor MX125 Dirt, różowy (15173863) (OUTLET)
1 167,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać pojazdu w pobliżu otwartego ognia i źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać i ładować tylko zgodnie z instrukcjami producenta. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci i zwierząt. |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 639 mm |
| Długość produktu | 925 mm |
| Waga produktu | 13,5 kg |
| Szerokość produktu | 545 mm |
Szczegóły techniczne
| Alarm | Nie |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowane światło | Nie |
| Rodzaj silnika | Silnik elektryczny |
| Średnica opony | 12 cali |
| Maksymalne obciążenie | 50 kg |
| Moc silnika | 100 W |
| Tylny układ hamulcowy | Hamulec bębnowy |
Bateria
| Napięcie baterii | 12 V |
| Moc | 100 W |
| Czas ładowania | 5-6 godz |
| Maksymalna prędkość | 13 km/h |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].