RZO
Motor elektryczny Razor MX125 Dirt Rocket (15173802)
1 363,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Kolor produktu | Czarny |
| Zalecany wiek (min) | 7 lat |
| Wbudowane światło | Nie |
| Rodzaj silnika | Silnik elektryczny |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny tylny |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Typ napędu | Napęd na tylne koło |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Maksymalne obciążenie | 50 kg |
| Ilość prędkości | 2 |
| Moc silnika | 100 W |
| Alarm | Nie |
| Średnica opony | 12 cali |
| Podnóżek | Tak |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 925 mm |
| Waga produktu | 12,2 kg |
| Wysokość produktu | 639 mm |
| Szerokość produktu | 545 mm |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Maksymalna prędkość | 13 km/h |
| Napięcie baterii | 10,8 V |
| Moc | 100 W |
| Czas pracy (niska prędkość) | 80 min |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci i zwierząt. |
| Ostrzeżenia | Nie używać pojazdu w pobliżu otwartego ognia i źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać i ładować tylko zgodnie z instrukcjami producenta. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].