RZO
Motor elektryczny Razor MX350 Dirt Black Stickers (15159101)
2 013,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica opony | 12 cali |
| Rodzaj kół | Pneumatyczne |
| Maksymalne obciążenie | 64 kg |
| Tylny układ hamulcowy | Hamulec nożny |
| Materiał uchwytu | Guma |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Wymagany montaż | Tak |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny tylny |
| Regulacja kąta nachylenia kierownicy | Tak |
Bateria
| Ciągły czas pracy przy mocy maksymalnej | 30 min |
| Moc | 100 W |
| Maksymalna prędkość | 22 km/h |
| Ciągły czas pracy przy mocy minimalnej | 60 min |
| Napięcie baterii | 24 V |
| Rodzaj baterii | Kwasowo-ołowiowa |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 710 mm |
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Długość produktu | 1110 mm |
| Waga produktu | 21,9 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać pojazdu w pobliżu otwartego ognia i źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać i ładować tylko zgodnie z instrukcjami producenta. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci i zwierząt. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].