MIS
MSI Cyborg 15 B13WFKG-625XPL i5-13420H 15.6" FHD 144Hz IPS-Level 16GB DDR5 SSD512 GeForce RTX 5060 8GB NoOS
5 133,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Pamięć
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 96 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Typ produktu | Laptop |
| Nazwa koloru | Translucent Black |
| Oryginalna nazwa marki | MSI |
Ochrona
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | DTS Audio Processing |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
Procesor
| Model procesora | i5-13420H |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Liczba wątków | 12 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Cache procesora | 12 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Podstawowa moc procesora | 45 W |
| Maksymalna moc turbo | 115 W |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,6 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,4 GHz |
Wyświetlacz
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | IPS-Level |
| Ekran matowy | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
Sieć
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WWAN | Niezainstalowany |
| Producent karty WLAN | Intel |
Porty i interfejsy
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1280 x 720 px |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
Grafika
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR7 |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
Nośnik danych
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Nośniki | SSD |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,1 kg |
| Głębokość produktu | 245,2 mm |
| Szerokość produktu | 359,3 mm |
| Wysokość (z przodu) | 2,21 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,31 cm |
Wydajność
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
Moc
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 120 W |
Bateria
| Pojemność baterii | 3570 mAh |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Pojemność baterii | 55,2 Wh |
Klawiatura
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawisz copilot | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury | RGB |
| Strefa podświetlenia klawiatury | 4-zone RGB |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie może nagrzewać się podczas pracy; należy zachować ostrożność w celu uniknięcia poparzeń. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; konieczna jest odpowiednia utylizacja z racji na zawartość substancji niebezpiecznych dla środowiska. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci w celu uniknięcia ryzyka porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].