MIS
MSI Modern 14 F13MG-265PL i5-1334U 14.0" FHD 60Hz IPS-Level 16GB DDR4 3200 SSD512 Iris Xe Graphics W11Pro 3Y
3 248,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 14" |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ekran matowy | Tak |
| Jasność | 250 cd/m² |
Procesor
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba wątków | 12 |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | i5-1334U |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,6 GHz |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Podstawowa moc procesora | 15 W |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,4 GHz |
| Maksymalna moc turbo | 55 W |
| Wydajne rdzenie | 2 |
Pamięć
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
Ochrona
| Kensington Lock | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Wersja TPM | 2.0 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Oryginalna nazwa marki | MSI |
| Nazwa koloru | Platinum Gray |
| Typ produktu | Laptop |
| Materiał obudowy | Plastik |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
Nośnik danych
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Nośniki | SSD |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Wysokość produktu | 19,9 mm |
| Szerokość produktu | 323,9 mm |
| Głębokość produktu | 217,2 mm |
Bateria
| Pojemność baterii | 46,8 Wh |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Pojemność baterii | 4050 mAh |
Audio
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
Kamera
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1280 x 720 px |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Typ przedniej kamery | HD |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
Klawiatura
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Kolor podświetlenia klawiatury | Biały |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
Grafika
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
Moc
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].