NAT
NATEC PODSTAWKA CHŁODZĄCA ORIOLE 15.6"-17.3" LED NPL-1926
104,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
Wydajność
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 3 szt. |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Podświetlenie | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,9 cm (17.3") |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Zasilanie | USB 5V |
Moc
| Rodzaj zasilania | USB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].