NAT
PODSTAWKA POD LAPTOP NATEC TERN 2 12.1"-17.3"
79,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Minimalna zgodność wielkości ekranu notebooka | 30,7 cm (12.1") |
| Materiały | Metal |
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 43,9 cm (17.3") |
Ergonomia
| Liczba ustawień wysokości | 8 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulowany | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].