NPO
Nature's Protection White Dogs Grain Free Łosoś Adult Small and Mini Breeds 10kg (OUTLET)
240,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wartości odżywcze
| Włókna surowe | 3,5% |
| Białko | 25% |
| Popiół surowy | 9,5% |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
Cechy
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Bez soi | Tak |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Bez cukru | Tak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria | Dla psa |
| Główny smak | Łosoś |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Rasa psa | Wszystkie rasy psów miniaturowych |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Waga produktu | 10 kg |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].