GAR
Nawigacja rowerowa Garmin eTrex SE GPS Solar
1 132,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Typ GPS
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| NavIC | Tak |
Moc
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 1800 h |
| Rodzaj zasilania | Słoneczny |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Układ | Ręczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IPX7 |
| Wodoodporny | Tak |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 240 x 320 px |
| Przekątna ekranu | 2,2" |
| Rozmiar wyświetlacza | 33 x 44 mm |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 31 mm |
| Waga produktu | 141 g |
| Szerokość produktu | 64 mm |
| Wysokość produktu | 105 mm |
Porty i interfejsy
| Połączenie USB | Tak |
Nawigacja
| Elektryczny kompas | Tak |
| Liczba punktów drogi | 1000 |
| Punkty orientacyjne | Tak |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
Wydajność
| Prognoza pogody | Tak |
| Informacje o słońcu i księżycu | Tak |
Pamięć
| Pojemność pamięci RAM | 28 MB |
Mapa
| Mapy dołączone | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].