PHI
Nawilżacz powietrza PHILIPS HU 2718/10 (OUTLET)
367,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Towary niebezpieczne | Nie |
| Poziom hałasu | 47 dB |
| Ilość prędkości | 3 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2 l |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Czujnik wilgotności | Tak |
| Licznik timera (maksymalny) | 9 h |
| Efektywny obszar | 32 m² |
| Tryb usypiania | Tak |
| Licznik timera (minimalny) | 1 h |
| Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do | 32 m² |
| Informacje zwrotne dotyczące jakości powietrza | Numerical |
| Wydajność nawilżania | 200 ml/h |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Czas operacyjny | 15 h |
| Minutnik | Tak |
| Tryb automatyczny | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Czas przydatności filtra (max) | 6 mies. |
Konstrukcja
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość przewodu | 1,6 m |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 3,68 kg |
| Waga produktu | 2,56 kg |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Szerokość opakowania | 280 mm |
| Wysokość opakowania | 400 mm |
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Głębokość opakowania | 280 mm |
Moc
| Moc | 17 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].