NEM
Neumann TLM 102 NI Studio Set - Mikrofon pojemnościowy, wielkomembranowy z uchwytem przeciwwstrząsowym, nikiel
3 872,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Mikrofon
| Czułość (1 kHz) | 11 mV/Pa |
| Impedancja mikrofonu | 50 Ω |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Maksymalny SPL | 144 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Stosunek sygnału do szumu | 82 dB |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Uchwyt antywstrząsowy (kosz) x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
Moc
| Zużycie energii | 3,5 mA |
| Źródło zasilania | XLR |
Waga i rozmiary
| Średnica | 52 mm |
| Wysokość produktu | 116 mm |
| Waga mikrofonu | 210 g |
Porty i interfejsy
| Interfejs urządzenia | XLR-3 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Wydajność
| Kolor produktu | Srebrny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].