NIJ
Ninja BN750EU 2w1 Blender AUTO-IQ (OUTLET)
574,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Stacked Blade Assembly Pro Extractor Blades Assembly |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ostrze ze stali szlachetnej | Tak |
| Liczba łopatek | 8 |
| Pojemnik do mieszania z wlewką | Tak |
| Nasadki do przycinania | 1 szt. |
| Książka z przepisami | Tak |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Model | Blender stołowy |
| Zawiera zlewki | Tak |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Kubek 0.5 L | 700 l |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 4,51 kg |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Wysokość produktu | 4445 mm |
| Głębokość produktu | 250 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 235 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,5 kg |
| Szerokość opakowania | 405 mm |
| Wysokość opakowania | 426 mm |
Wydajność
| Ilość prędkości | 3 |
| Przycisk turbo | Tak |
| Pojemność miski | 2,1 l |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Funkcja pulse | Tak |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
Moc
| Moc | 1200 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Materiał
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał miski do mieszania | Plastik |
| Materiał obudowy | Plastik |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].