NVX
Novox NC1 USB-C - Mikrofon pojemnościowy
240,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Osłona przeciwwietrzna x 1 |
| Zawartość opakowania | Tripod x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB x 1 |
Mikrofon
| Pasmo przenoszenia | 30 - 18000 Hz |
| Czułość (1 kHz) | 17 mV/Pa |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Model | Mikrofon do podcastów |
| Maksymalny SPL | 120 dB |
| Stosunek sygnału do szumu | 80 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB Type-C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].