NVX
Novox NCX - Mikrofon USB
276,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Statyw biurkowy x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB x 1 |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8” (3,5 mm) | 1 |
Mikrofon
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioidalny, dwukierunkowy, wielokierunkowy, stereo |
| Maksymalny SPL | 120 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Głębia bitowa | 16/24 |
| Impedancja wyjścia | 32 Ω |
| Czułość mikrofonu | 5.6mV |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Waga i rozmiary
| Wymiary mikrofonu (szer. x wys. x głęb.) | 59 x 180 x 59 mm |
| Waga mikrofonu | 700 g |
Moc
| Źródło zasilania | USB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].