LAE
Obudowa serwerowa Rack Lanberg SC01-4504-08B (kolor czarny)
408,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Obudowa | Rack (4U) |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 80 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Diody LED | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Porty i interfejsy
| Układ płyty głównej | Mini-ATX |
| Układ płyty głównej | Micro-ATX |
| Układ płyty głównej | ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 6 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Ilość zatok 5.25" | 3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać małe części, które mogą stanowić zagrożenie zadławienia dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt w suchym miejscu, aby zapobiec korozji i uszkodzeniom. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest odpowiednio uziemiony, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym. |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 177 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Waga produktu | 12,5 kg |
| Głębokość produktu | 450 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].