SUM
Obudowa serwerowa Rack Supermicro CSE-813MFTQC-350CB2 (kolor czarny Black SC813MFTQ W/ 350W Platinum Level PWS (New Fan))
1 763,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | BSMI, CCC, CE/EMC, FCC B, TUV/CB |
| Układ | Rack |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 4 |
| Model | Serwer |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Przycisk reset | Tak |
| Diody LED | Zasilanie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba slotów rozszerzeń | 1 |
| Boczne okno | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt w suchym miejscu, aby zapobiec korozji i uszkodzeniom. |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać małe części, które mogą stanowić zagrożenie zadławienia dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest odpowiednio uziemiony, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym. |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
Porty i interfejsy
| Wejście audio | Nie |
| Wyjście audio | Nie |
Nośnik danych
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Hot-swap | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 14,1 kg |
| Wysokość opakowania | 216 mm |
| Szerokość opakowania | 594 mm |
| Głębokość opakowania | 754 mm |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 503 mm |
| Szerokość produktu | 437 mm |
| Wysokość produktu | 43 mm |
Zasilanie
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Zasilanie | 350 W |
| Zasilacz dołączony | Tak |
Pozostałe funkcje
| Obsługa Backplanes | Tak |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].