SUM
Obudowa serwerowa Rack Supermicro CSE-813MFTQC-R407CB (kolor czarny)
4 025,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Ilość zainstalowanych, nadmiarowych źródeł zasilania | 1 |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Moc zasilacza | 400 W |
| Liczba głównych źródeł zasilania | 1 |
| Liczba obsługiwanych nadmiarowych zasilaczy | 1 |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 4 wentylatory |
| Obudowa | Rack (1U) |
Nośnik danych
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 4 |
| Zainstalowane urządzenie pamięci masowej | Nie |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Interfejs napędów pamięci masowej | SATA, Serial Attached SCSI (SAS) |
| Rodzaje zainstalowanych dysków | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać małe części, które mogą stanowić zagrożenie zadławienia dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest odpowiednio uziemiony, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt w suchym miejscu, aby zapobiec korozji i uszkodzeniom. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 503 mm |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Waga produktu | 15,2 kg |
| Szerokość produktu | 437 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].