XAO
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite (OUTLET)
535,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Pobór mocy (max) | 33 W |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Wysokość produktu | 520 mm |
Cechy
| Czujnik PM2,5 | Tak |
| Poziom hałasu | 61 dB |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Ilość prędkości | 4 |
| Tempo oczyszczania powietrza | 120 m³/h |
| Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do | 2 m² |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].