ZEL
Odkurzacz 800W Tomek ZVC703 Zelmer
650,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Bezprzewodowy | Nie |
| Ilość pyłu | 3,5 l |
| Gumowe koła | Tak |
| Tworzywo tuby | Metal |
| Kolor produktu | Zielony |
| Rury | Teleskopowy |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Wysokość produktu | 390 mm |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 4,3 kg |
Ergonomia
| Długość przewodu | 7 m |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Wskaźnik zapełnienia worka na kurz | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Parkowanie w pionie | Tak |
Wydajność
| Promień działania | 10 m |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA 13 |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Poziom hałasu | 64 dB |
| Regulacja mocy ssania | Tak |
Zawartość opakowania
| Worek na kurz załączony | Tak |
| Mini turboszczotka PET | Tak |
| Szczotka do parkietu | Tak |
| Szczotka uniwersalna 2w1 | Tak |
| Ssawka szczelinowa 2w1 | Tak |
Moc
| Maksymalna moc wejściowa | 800 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].