ADL
Odkurzacz CAMRY CR 7045
537,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Liczba funkcji | 6 |
| Nadmuch | 36 L/s |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Wbudowane gniazdko elektryczne | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Maksymalny zasięg działania | 19 m |
| Poziom hałasu | 82 dB |
| Typ filtra | HEPA |
| Pojemność | 25 l |
| Moc ssania | 20000 Pa |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
Zawartość opakowania
| Liczba filtrów | 4 szt. |
| Ilość szczotek | 5 |
| Dołączony wąż | Tak |
| Rurka teleskopowa | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 550 mm |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc maksymalna | 3400 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].