BDE
Odkurzacz bezworkowy Black+Decker BXVML700E (700W)
372,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Liczba kół | 3 szt. |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Ilość pyłu | 2 l |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Rodzaj silnika | Silnik indukcyjny |
| Kolor produktu | Szary |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał kół | Guma |
| Rozszerzony kolor produktu | Blue |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 265 mm |
| Wysokość produktu | 265 mm |
| Waga produktu | 4 kg |
| Szerokość produktu | 395 mm |
Wydajność
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 80 dB |
| Filtracja próżniowa powietrza | Cykloniczny |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczna/filtrowana |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 44 dB |
| Typ filtra | EPA |
| Regulacja mocy | Pokrętło |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
Ergonomia
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Pozycja spoczynku | Tak |
Moc
| Moc | 700 W |
| Źródło zasilania | Sieć elektryczna |
Dane opakowania
| Zawartość opakowania | Szczotka do podłóg x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Ssawka szczelinowa 2w1 x 1 |
| Zawartość opakowania | Metalowa rura odkurzacza x 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].