BOS
Odkurzacz bezworkowy Bosch BGC05AAA2 Serie 2 (czerwony) (OUTLET)
383,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Prąd | 10 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Zmienne zasilanie | Tak |
| Roczne zużycie energii | 28 kWh |
| Regulacja mocy | Mechaniczny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Maksymalna moc wejściowa | 700 W |
Wydajność
| Czyszczenie powierzchni | Goła podłoga |
| Promień działania | 9 m |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Czyszczenie powierzchni | Stopnie schodowe |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Klasa HEPA | HEPA 12 |
| Czyszczenie powierzchni | Tapicerka |
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA |
| Poziom hałasu | 78 dB |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
Konstrukcja
| Liczba kół obrotowych 360 ° | 1 szt. |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Model | Cylinder próżniowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość pyłu | 1,5 l |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Rury | Teleskopowy |
| Tworzywo tuby | Stal nierdzewna |
Ergonomia
| Komora do przechowywania | Nie |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz | Nie |
| Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przechowywanie | Tak |
| Długość przewodu | 6 m |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga (bez osprzętu) | 4,4 kg |
| Waga produktu | 4,4 kg |
| Głębokość produktu | 381 mm |
| Wysokość produktu | 314 mm |
| Szerokość produktu | 268 mm |
Zawartość opakowania
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Uniwersalna szczotka |
| Szczelinówka | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].