BOS
Odkurzacz BOSCH BBH F216 (WYPRZEDAŻ)
479,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Typ produktu | Odkurzacz stojący 2 w 1 |
| Możliwość montażu na ścianie | Nie |
| Kolor produktu | Niebieski |
Moc
| Czas ładowania | 5 godz |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas pracy | 36 min |
| Wskaźnik ładowania | Tak |
| Napięcie baterii | 14,4 V |
Ergonomia
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Regulacja mocy | Elektroniczny |
| Pozycja spoczynku | Tak |
| Zmienne zasilanie | Tak |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Sterowanie uchwytu | Nie |
| Diody LED | Ładowanie |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1160 mm |
| Głębokość produktu | 165 mm |
| Szerokość produktu | 265 mm |
| Waga produktu | 2,5 kg |
Wydajność
| Liczba poziomów mocy | 2 |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Czyszczenie powierzchni | Goła podłoga |
Cechy
| Schowek na akcesoria | Nie |
Zawartość opakowania
| Szczotki próżniowe w zestawie | Uniwersalna szczotka |
| Szczelinówka | Nie |
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Nie |
Pozostałe funkcje
| Zdejmowany okrzurzacz ręczny | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].