BDE
Odkurzacz domowy wet&dry 7,2V WDC215WA BLACK+DECKER
135,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Czas pracy | 10 min |
| Maksymalna moc wejściowa | 10,8 W |
| Maks. moc ssania | 14 AW |
| Czas ładowania | 10 godz |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 1,5 Ah |
| Napięcie baterii | 7,2 V |
Wydajność
| Nadmuch | 837 l/min |
| Filtracja próżniowa powietrza | Filtr higieniczny |
| Indeks naprawialności | 5.3 |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Poziom hałasu | 65 dB |
Konstrukcja
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Pojemność dla brudu suchego | 0,385 l |
| Kolor produktu | Tytanowy |
| Kolor produktu | Niebieski |
Ergonomia
| Wskaźnik ładowania | Tak |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Diody LED | Tak |
Zawartość opakowania
| Szczelinówka | Tak |
| Montaż szczoteczki ssącej | Nie |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka czyszcząca |
| Podstawa ładująca | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Piktogram(y) zagrożenia | Substancje pod ciśnieniem |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 670 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].