DYO
Odkurzacz DYSON V11 nikiel/niebieski 2023 (WYPRZEDAŻ)
2 078,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas ładowania | 4,5 godz |
| Maks. moc ssania | 151 AW |
Konstrukcja
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Kolor produktu | Złoty |
| Kolor produktu | Wolframowy |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Typ produktu | Odkurzacz stojący 2 w 1 |
Zawartość opakowania
| Podstawa ładująca | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Mini miękka szczotka do odkurzania |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1241 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Waga produktu | 2,72 kg |
| Głębokość produktu | 256 mm |
Wydajność
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].