DYO
Odkurzacz DYSON V8 Orgin (WYPRZEDAŻ)
1 583,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 1244 mm |
| Szerokość produktu | 224 mm |
Moc
| Maks. moc ssania | 115 AW |
| Czas ładowania | 5 godz |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas pracy | 40 min |
Zawartość opakowania
| Szczelinówka | Tak |
| Podstawa ładująca | Tak |
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Tak |
| Ładowarka | Tak |
Wydajność
| Poziom hałasu | 82 dB |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Regulacja mocy | Tak |
Konstrukcja
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Pojemność dla brudu suchego | 0,54 l |
Ergonomia
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | Substancje pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].