ELC
Odkurzacz ELECTROLUX EL61C2OG
656,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Regulacja mocy | Mechaniczny |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
Konstrukcja
| Liczba kół | 2 szt. |
| Rodzaj pojemnika na popiół | Bez worka |
| Długość kabla | 7 m |
| Koła transportowe | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
Wydajność
| Promień działania | 9 m |
| Nadmuch | 29 L/s |
| Zmienne zasilanie | Tak |
| Poziom hałasu | 74 dB |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
Zawartość opakowania
| Końcówka dołączona | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 422 mm |
| Wysokość produktu | 304 mm |
| Waga produktu | 6,96 kg |
| Szerokość produktu | 283 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Moc
| Roczne zużycie energii | 24,9 kWh |
| Pobór mocy | 700 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].