ELC
Odkurzacz ELECTROLUX PURE D8 PD82-4MG
895,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Rury | Teleskopowy |
| Model | Cylinder próżniowy |
| Ilość pyłu | 3,5 l |
Wydajność
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Filtracja próżniowa powietrza | Filtr higieniczny |
| Poziom hałasu | 57 dB |
| Promień działania | 12 m |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
Moc
| Maksymalna moc wejściowa | 600 W |
| Roczne zużycie energii | 21,4 kWh |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 246 mm |
| Waga produktu | 5 kg |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 442 mm |
Ergonomia
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz | Tak |
Zawartość opakowania
| Liczba worków na kurz | 2 szt. |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].