ELC
Odkurzacz ELECTROLUX Pure D8 PD82-4ST
817,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Zmienne zasilanie | Tak |
| Maksymalna moc wejściowa | 500 W |
| Roczne zużycie energii | 21,4 kWh |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Tworzywo tuby | Stal nierdzewna |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Model | Odkurzacz |
| Ilość pyłu | 3,5 l |
Wydajność
| Filtracja próżniowa powietrza | EPA E12, Hygiene 12 |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Promień działania | 12 m |
| Poziom hałasu | 57 dB |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
Ergonomia
| Typ kontroli | Przyciski |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Długość przewodu | 9 m |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 246 mm |
| Waga produktu | 6,89 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].