ELC
Odkurzacz ELECTROLUX EPF61RR
544,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Promień działania | 9 m |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Filtracja próżniowa powietrza | Filtr higieniczny |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Poziom hałasu | 76 dB |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Rury | Teleskopowy |
| Model | Cylinder próżniowy |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Ilość pyłu | 3,5 l |
Ergonomia
| Długość przewodu | 6 m |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przechowywanie | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 441 mm |
| Szerokość produktu | 238 mm |
| Głębokość produktu | 293 mm |
Moc
| Roczne zużycie energii | 27,9 kWh |
| Zmienne zasilanie | Tak |
| Maksymalna moc wejściowa | 800 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].