PHI
Odkurzacz PHILIPS Seria 2000 XC 2011/01 (WYPRZEDAŻ)
519,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Towary niebezpieczne | Tak |
Wydajność
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Maksymalny przepływ powietrza | 660 l/min |
| Mycie na mokro | Nie |
| Ilość etapów filtracji powietrza | 3 |
| Przycisk turbo | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Filtracja próżniowa powietrza | Cykloniczny |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Poziom hałasu | 80 dB |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczna/filtrowana |
| Wbudowane oświetlenie LED | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas pracy | 40 min |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Czas ładowania | 5 godz |
| Napięcie baterii | 21,6 V |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 143 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,5 kg |
| Szerokość opakowania | 384 mm |
| Wysokość opakowania | 741 mm |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 255 mm |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Wysokość produktu | 1090 mm |
Zawartość opakowania
| Specjalna nasadka | Hard floor LED nozzle |
| Podstawa ładująca | Tak |
Pozostałe funkcje
| Zdejmowany okrzurzacz ręczny | Tak |
Konstrukcja
| Typ produktu | Pionowy odkurzacz |
| Kształt pędzla | Prostokątny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
Bateria
| Czas działania (tryb turbo) | 10 min |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].