PHI
Odkurzacz PHILIPS Seria 3000 XC3031/01 (OUTLET)
791,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | - Crevice tool - Combination tool |
| Podstawa ładująca | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Turboszczotka |
| Specjalna nasadka | Hard floor LED nozzle |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Mini pędzel |
Szczegóły techniczne
| Towary niebezpieczne | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Wysokość produktu | 1180 mm |
| Szerokość produktu | 255 mm |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 384 mm |
| Wysokość opakowania | 741 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,6 kg |
| Głębokość opakowania | 143 mm |
Moc
| Czas ładowania | 5 godz |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 25,2 V |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy z napędzaną dyszą (średnia prędkość) | 60 min |
| Czas pracy z napędzaną dyszą (duża prędkość) | 15 min |
| Czas pracy | 60 min |
Wydajność
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Poziom hałasu | 80 dB |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przycisk turbo | Tak |
| Maksymalny przepływ powietrza | 820 l/min |
| Odpowiednie dla wszystkich rodzajów powierzchni | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Mycie na mokro | Nie |
| Ilość etapów filtracji powietrza | 3 |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczna/filtrowana |
| Wbudowane oświetlenie LED | Tak |
Konstrukcja
| Typ produktu | Pionowy odkurzacz |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
Pozostałe funkcje
| Zdejmowany okrzurzacz ręczny | Tak |
Bateria
| Czas działania (tryb turbo) | 15 min |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].