PHI
Odkurzacz PHILIPS Series 9000 XW9383/01 (WYPRZEDAŻ)
2 046,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | After-clean & storage station; Mini-Turbo brush; Long crevice tool,; Cleaning brush; Wall mount; Floor Cleaner |
| Podstawa ładująca | Tak |
| Specjalna nasadka | AquaSpin nozzle; LED nozzle |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Mini szczotka turbo |
| Uchwyt montażowy dołączony | Tak |
| Szczelinówka | Tak |
| Dołączona dysza podłogowa | Tak |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 25,2 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Czas pracy | 45 min |
| Wyjmowana bateria | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Nazwa koloru | Deep Black |
| Nadmuch | 14 L/s |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Typ produktu | Pionowy odkurzacz |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 0,45 l |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,4 l |
| Liczba zbiorników na wodę | 2 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Wysokość produktu | 1180 mm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Waga (bez osprzętu) | 3 kg |
Wydajność
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
| Powierzchnia możliwa do wyczyszczenia za jednorazowym naładowaniem baterii | 185 m² |
| Ilość etapów filtracji powietrza | 3 |
| Maksymalny przepływ powietrza | 840 l/min |
| Filtracja próżniowa powietrza | Cykloniczny |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Wbudowane oświetlenie LED | Tak |
Pozostałe funkcje
| Zdejmowany okrzurzacz ręczny | Tak |
Szczegóły techniczne
| Towary niebezpieczne | Tak |
Bateria
| Czas działania (tryb turbo) | 25 min |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].