BSL
Odkurzacz pionowy BISSELL CrossWave 3527N (WYPRZEDAŻ)
863,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Ilość pyłu | 0 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Typ produktu | Odkurzacz pionowy |
| Możliwość montażu na ścianie | Nie |
| Rury teleskopowe | Nie |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 0,82 l |
| Liczba zbiorników na wodę | 2 |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,64 l |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,61 kg |
| Wysokość opakowania | 664 mm |
| Głębokość opakowania | 295 mm |
Wydajność
| Ilość prędkości | 3 |
| Czyszczenie powierzchni | Dachówka |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Nie |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Drewniana podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Filtracja próżniowa powietrza | Niedostępny |
| Poziom hałasu | 76 dB |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtrowanie wody |
| Pielęgnacja zwierząt | Tak |
| Wbudowane oświetlenie LED | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 5,67 kg |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Wysokość produktu | 1118 mm |
| Głębokość produktu | 250 mm |
Ergonomia
| Długość przewodu | 7,5 m |
| Zmienne zasilanie | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz | Nie |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Regulacja mocy | Elektroniczny |
| Pozycja spoczynku | Tak |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Sterowanie uchwytu | Tak |
| Filtr antybakteryjny | Nie |
Moc
| Maksymalna moc wejściowa | 1100 W |
| Napięcie baterii | 0 V |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Nie |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Wskaźnik ładowania | Nie |
| Oszczędzanie energii | Nie |
| Maks. moc ssania | 30 AW |
Zawartość opakowania
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka obrotowa |
| Szczelinówka | Nie |
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Nie |
Pozostałe funkcje
| Zdejmowany okrzurzacz ręczny | Nie |
Cechy
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Materiał kół | Nie dotyczy |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].