BSL
Odkurzacz piorący BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N
1 078,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Maks. moc ssania | 32 AW |
| Maksymalna moc wejściowa | 560 W |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 692 mm |
| Szerokość opakowania | 349 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,48 kg |
| Głębokość opakowania | 283 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Wysokość produktu | 1168 mm |
| Waga produktu | 5 kg |
Ergonomia
| Diody LED | Tak |
| Długość przewodu | 7,6 m |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
Dane logistyczne
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 1027 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 499 szt. |
| Produktów na palecie | 24 szt. |
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 1132 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,48 kg |
Wydajność
| Poziom hałasu | 76 dB |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Drewniana podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Wykładzina tekstylna |
| Czyszczenie powierzchni | Płytki |
| Wielofunkcyjna szczotka | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Na mokro |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 0,82 l |
| Ilość pyłu | 0,62 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Filtr | Tak |
| Szczotka do sierści | Tak |
| Dołączona misa | Tak |
| Ilość szczotek | 1 |
| Szczotka rolkowa | Tak |
| Płyn czyszczący | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].