BSL
Odkurzacz piorący BISSELL MultiClean SpotStain 4720M
711,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ergonomia
| Długość przewodu | 5,5 m |
Zawartość opakowania
| Mini szczotka | Tak |
| Szczotka | Tak |
| Końcówka dołączona | Tak |
| Długa ssawka szczelinowa | Tak |
Konstrukcja
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność zbiornika | 1 l |
| Długość przewodu | 2,2 m |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
Moc
| Moc | 330 W |
Wydajność
| Poziom hałasu | 74,04 dB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].