BDE
Odkurzacz pionowy Black+Decker BXVMS602E
230,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Funkcja mopowania | Nie |
| Szczotka do podłóg i dywanów | Tak |
| Szybkie odłączanie | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Zdejmowany okrzurzacz ręczny | Tak |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Filtr | Tak |
| Typ filtra | HEPA |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Konstrukcja
| Modułowa budowa | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Wbudowane oświetlenie LED | Nie |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
Dane opakowania
| Zawartość opakowania | Odkurzacz x 1 |
| Zawartość opakowania | Ssawka szczelinowa x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
Moc
| Moc | 600 W |
| Źródło zasilania | Sieć elektryczna |
Waga i rozmiary
| Długość kabla zasilającego | 6 m |
| Pojemność | 800 ml |
| Waga produktu | 2,7 kg |
Wydajność
| Filtracja próżniowa powietrza | Cykloniczny |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczna/filtrowana |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].