BSL
Odkurzacz pionowy CrossWave Omniforce Edge 3999N BISSELL
1 311,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Sterowanie uchwytu | Tak |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Pozycja spoczynku | Tak |
| Filtr antybakteryjny | Tak |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz | Tak |
| Zmienne zasilanie | Tak |
| Regulacja mocy | Elektroniczny |
| Łatwy do opróżnienia pojemnik | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 7,84 kg |
| Szerokość opakowania | 279 mm |
| Głębokość opakowania | 254 mm |
| Wysokość opakowania | 657 mm |
Konstrukcja
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Możliwość montażu na ścianie | Nie |
| Liczba zbiorników na wodę | 2 |
| Typ produktu | Odkurzacz pionowy |
| Ilość pyłu | 0 l |
| Rury teleskopowe | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 0,63 l |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,44 l |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Wysokość produktu | 1107 mm |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Szerokość produktu | 270 mm |
Moc
| Czas pracy z napędzaną dyszą (duża prędkość) | 18 min |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Napięcie baterii | 25,9 V |
| Maks. moc ssania | 22 AW |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Oszczędzanie energii | Nie |
| Czas pracy | 30 min |
| Maksymalna moc wejściowa | 22 W |
| Wskaźnik ładowania | Tak |
Wydajność
| Poziom hałasu | 69 dB |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtrowanie wody |
| Ilość prędkości | 3 |
| Powierzchnia możliwa do wyczyszczenia za jednorazowym naładowaniem baterii | 240 m² |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowane oświetlenie LED | Nie |
| Mycie na mokro | Tak |
| Przycisk turbo | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Filtracja próżniowa powietrza | Policzterofluoroetylen (PTFE) |
| Czyszczenie powierzchni | Dachówka |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Obrót rolki (maks) | 1065 RPM |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Zawartość opakowania
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka obrotowa |
| Szczelinówka | Nie |
| Stacja parkingowa | Tak |
Cechy
| Materiał kół | Plastik |
| Schowek na akcesoria | Tak |
Pozostałe funkcje
| Zdejmowany okrzurzacz ręczny | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].