RMA
Odkurzacz pionowy mopujący Dreame H15 Pro Foamwash
2 622,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Wałek do szczotki x 1 |
| Zawartość opakowania | Stacja ładowania x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Filtr x 1 |
| Zawartość opakowania | Uchwyt x 1 |
| Zawartość opakowania | Płyn czyszczący x 1 |
| Zawartość opakowania | Szczoteczka do czyszczenia x 1 |
| Zawartość opakowania | Odkurzacz x 1 |
Ergonomia
| Uchwyt ścienny | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Obsługiwane aplikacje | Dreamehome |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
Wydajność
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan, Podłoga, Laminat, Płytki |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Czas pracy | 60 min |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Samoczyszczący | Tak |
| Czas ładowania | 4 h |
Konstrukcja
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Typ produktu | Odkurzacz pionowy mopujący |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,7 l |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 0,78 l |
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie znamionowe | 21,6 V |
| Maksymalna moc wejściowa | 400 W |
| Ilość komór baterii | 6 |
| Moc ssania | 23000 Pa |
| Pojemność baterii | 6 x 5000 mAh |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Ilość | 1 szt. |
Stacja bazowa
| Moc | 560 W |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].