SA1
Odkurzacz pionowy Samsung Jet 65 Pet VS15A60AGR5 (czarny)
887,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 203 mm |
| Waga produktu | 2,18 kg |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 1120 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Typ produktu | Pionowy odkurzacz |
| Rodzaj silnika | Digital Inverter |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,8 l |
Pozostałe funkcje
| Zdejmowany okrzurzacz ręczny | Tak |
| Funkcja mopowania | Nie |
| Zmywalny pojemnik na kurz | Tak |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Moc ssania | 150 W |
| Moc silnika | 410 W |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas pracy | 40 min |
| Czas ładowania | 210 min |
| Napięcie baterii | 21,6 V |
Ergonomia
| Podświetlenie LED | Nie |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Ilość baterii | 1 |
| Szczotka do sierści | Tak |
| Szczotka do podłóg i dywanów | Tak |
Wydajność
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Ilość etapów filtracji powietrza | 5 |
| System filtracji | Tak |
| Poziom hałasu | 86 dB |
| Metoda filtracji | Multicyklonowa |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 214 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,1 kg |
| Głębokość opakowania | 265 mm |
| Wysokość opakowania | 757 mm |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Bateria x 1 |
| Zawartość opakowania | Końcówka szczelinowa x 1 |
| Zawartość opakowania | Stacja ładowania x 1 |
| Zawartość opakowania | Mini elektroszczotka Pet Tool x 1 |
| Zawartość opakowania | Szczotka do kurzu x 1 |
| Zawartość opakowania | Odkurzacz x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Elektroszczotka Jet Fit x 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].