SA1
Odkurzacz pionowy Samsung Jet Plus VS20B95973B/GE
3 917,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Czas pracy | 120 min |
| Poziom hałasu | 86 dB |
| Napięcie | 25,2 V |
| Pojemność na kurz (baza) | 2 l |
| Moc silnika | 580 W |
| Moc stacji bazowej | 1400 W |
| Moc ssania | 210 W |
| Czas ładowania baterii | 3,5 godz |
| Źródło zasilania | Bateria |
Konstrukcja
| Pojemność dla brudu suchego | 0,5 l |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Rodzaj silnika | Digital Inverter |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Pojemnik na kurz |
| Rura teleskopowa | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kolor produktu | Granatowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Ściereczki do mopowania x 2 |
| Zawartość opakowania | Stojak na akcesoria x 1 |
| Zawartość opakowania | Odkurzacz x 1 |
| Zawartość opakowania | Akumulator x 2 |
| Zawartość opakowania | Elektroszczotka x 1 |
| Zawartość opakowania | Stacja ładująco-czyszcząca x 1 |
| Zawartość opakowania | Elastyczna końcówka x 1 |
| Zawartość opakowania | Ssawka szczelinowa x 1 |
| Zawartość opakowania | Mini elektroszczotka x 1 |
| Zawartość opakowania | Szczotka do kurzu x 1 |
| Zawartość opakowania | Końcówka mopa x 1 |
| Zawartość opakowania | Worek na kurz x 3 |
| Zawartość opakowania | Jednorazowe ściereczki mopujące x 2 |
Waga i rozmiary
| Wymiary stacji bazowej | 300 x 300 x 850 mm |
| Waga produktu | 2,74 kg |
| Wymiary opakowania | 412 x 374 x 931 mm |
| Waga stacji ładującej | 6,4 kg |
| Wymiary produktu | 250 x 1000 x 210 mm |
| Waga opakowania | 16,6 kg |
Wydajność
| System filtracji | Tak |
| Ilość etapów filtracji powietrza | 5 |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan, Podłoga |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczna/filtrowana |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Ergonomia
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].