RMA
Odkurzacz piorący Dreame N10 (czarny)
542,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Przenośny | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Długość przewodu | 5 m |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 315 mm |
| Wysokość produktu | 355 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 4,3 kg |
Wydajność
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,75 l |
| Rodzaj czyszczenia | Głęboki/okresowy |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Typ maszyny | Ręczny |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 1,6 l |
Zawartość opakowania
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].