BDE
Odkurzacz ręczny 12V BHHV320B BLACK+DECKER
342,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Ergonomia
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
Zawartość opakowania
| Akumulator | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Stacja ładująca w zestawie | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Pojemność dla brudu suchego | 0,7 l |
| Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
Wydajność
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Maks. moc ssania | 25 AW |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Czas pracy | 20 min |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas ładowania | 5 godz |
| Moc silnika | 24 W |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,1 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].